Generacja Z - Zew&Zryw - Dynamiczny pracownik - badanie & raport Master

Badanie GenZ: Zew & Zryw - Dynamiczny pracownik ukazuje, że młode pokolenie jest bardzo dynamiczne i cechuje je duży pragmatyzm w podejściu do pracy. Osoby z Generacji Z mają realistyczne podejście do kwestii wynagrodzenia i oczekują szybkiego rozwoju. Liczą na elastyczność i wsparcie ze strony pracodawcy w obliczu zmieniającej się sytuacji gospodarczej. Niemniej jednak wysokie wymagania nie idą w parze z lojalnością. Młodzi pracownicy są trudni do zatrzymania, ale są otwarci na nowe możliwości zawodowe, także w ramach struktur obecnego pracodawcy.

Celem raportu Gen Z: Zew & Zryw jest spojrzenie panoptykalne. Zadaliśmy młodym, czynnym zawodowo, ludziom pytania o zadowolenie z pracy, chęć uczestnictwa w rozmowach rekrutacyjnych, możliwość decydowania o trybie pracy, wpływie pandemii i wojny na ich postrzeganie obecnego miejsca pracy i chęci zmiany pracodawcy w ciągu najbliższych miesięcy. Chcieliśmy poznać bezpośredni głos Pokolenia Z bez oceny, bez wszechobecnego subiektywnego zdania.

MPA - Master Person Analysis

Test osobowości zawodowej, który bada 9 cech głównych, istotnych dla osiągnięcia sukcesu na danym stanowisku. MPA dostarcza wnikliwych informacji dotyczących kandydatów, pracowników i zespołów.

  1. Orientacja na rezultat
  2. Samouznanie
  3. Energia w działaniu
  4. Kontrola emocji
  5. Kontakty społeczne
  6.  zaufanie
  7. orientacja na szczegóły
  8. myślenie zachowawcze
  9. myślenie abstrakcyjne

Test osobowości zawodowej - MPA - Master Person Analysis (master-hr.pl)

Jesteś zainteresowany_a raportem GenZ i testami Master?
Prześlij nam swoje dane i pytania lub zadzwoń.